Форма навчання

0 669c7 b14d1d72 XXXL

денна   з 10.00 – 12.00

Набір проводиться
            з 16.00 – 18.00 

Набір проводиться
вечірня з 18.00 – 20.00

Набір проводиться

 


 

   

                            Заняття проводяться щоденно , крім суботи та неділі .

                                          Практичне водіння з 9.00 - 17.00
                                      

                                        Запис на навчання з 8.30 до 17.40.

 

Проглянувши відеоуроки на нашому сайті Ви зможете закріпити свої знання одержані в автошколі .

Зручне місцерозташування навчального закладу дає можливість слухачам автошколи безпроблемно використовувати любий вид міського транспорту .

 

Автошкола гарантує одержання Вами глибоких теоретичних та практичних знань , навиків по ПДР та водінню автомобіля при умові постійного відвідування занять та сумлінного навчання в закладі .

 

Іспит в ДАІ

 

Іспит в ДАІ проводиться відповідно до затвердженого графіка, що автошкола заздалегідь погоджує з ВРЕР та встановлює для кожної групи .

 

Розклад іспитів ви можете довідатися безпосередньо в офісі, у викладача або на нашім сайті . Для того щоб відмінно підготуватися до здачі теоретичної частини , ви можете пройти онлайн-тестування , яке допоможе закріпити пройдений матеріал . До іспиту в ДАІ , вам необхідно здати внутрішній , в автошколі . Це тестування визначить ваш рівень підготовки . Внутрішній іспит містить у собі рішення трьох білетів (не більше двох помилок в кожному) і практичний іспит. Дуже важливо пройти цей тест. По-перше ви перевірите свої знання . По-друге , якщо у вас є якісь помилки , досвідчені викладачі допоможуть із ними впоратися й пояснять упущений матеріал . Якщо ви відчуєте , що недостатньо готові для здачі практичного завдання , ви можете взяти додаткові уроки водіння.

 

Після успішної здачі внутрішніх іспитів і оформлення документів, ви відправляєтеся в ДАІ , разом зі своєю групою , інструктором по водінню , викладачем і автошколи . Під час іспиту вам буде потрібно успішно здати тест по теорії , що складається з 20 питань (ви маєте право зробити тільки 2 помилки). Упоравшись із теорією , ви здаєте тест на водіння . Практичний іспит проходить на автомобілі , на якому Ви вчилися керувати машиною в автошколі .

 

Курсанти автошколи здають іспити в ВРЕР при УДАІ УМВС України в м.Чернівці, що знаходиться за адресою: м.Чернівці , вул . Руська , 248 .

 

Теоретичний та практичний іспит у ВРЕР, так само як виготовлення посвідчення водія та талону попередження до нього , є платними послугами ВРЕР . Оплата здійснюється у відділені банку, що знаходиться безпосередньо   у ВРЕР.

 

УВАГА! Якщо Ви не маєте чернівецької реєстрації і плануєте здавати іспит в ДАІ в м .Чернівцях , для цього необхідно отримати дозвіл .

Для учнів без чернівецької реєстрації

Якщо Ви не маєте реєстрації в м.Чернівці , після закінчення навчання Ви можете:

  • Здати екзамени в ДАІ за місцем реєстрації.;

Для цього необхідно отримати комплект документів в автошколі

та завірити їх в ВРЕР ,

  • в м. Чернівцях - після отримання документів в наступному порядку: 

  1. Довідка з ВРЕР (за місцем реєстрації) про те , що посвідчення водія не видавалося і не вилучалося ( дійсна 10 днів ) ;

  2. Дозвіл отриманий в управлінні ДАІ   УМВС України в м .Чернівцях ( див . зразок ниже );

 

 

З Р А З О К
Для отримання дозволу на складання іспитів у м.Чернівці

 

 Начальнику центру з надання послуг

                                                                                                   пов'язаних з використанням автотранспртних
засобів з обслуговування м. Чернівці

 при УДАІ УМВС України в Чернівецькій області

Лупу В.К.

Прізвище, ім'я та по батькові курсанта

Адреса реєстрації курсанта

(Фактична прописка в паспорті)

 

З А Я В А

 

Прошу Вас дозволити складати іспити теоретичні та практичні в підрозділі ВРЕР м.Чернівці для отримання посвідчення водія категорії “В” в звязку з тим , що я______________(мешкаю та навчаюся, працюю, маю малолітню дитину, та інше) в м.Чернівці і не маю змоги скласти іспити за місцем постійної прописки.

Мешкаю за адресою: м.Чернівці , вул___________  

 

Дата                   Підпис

 

 

 

 

car interiorLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...